Colgate Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Colgate Personel Alımı ve İş İlanlarıColgate İş İlanları & Personel Alımları;

Colgate bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Colgate tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Colgate markasının tarihçesi şirketin kurulmasından 67 yıl sonra,1873 yılında başladı.firma kavanozlarda satılan bir aromatik diş macunu Colgate macununu tanıttı. 1896 yılında, şirket tüpde Colgate diş macunu sattı.1908 yılında onlar tüplerde diş macunu toplu satışına başlattılar.1911 yılında Colgate ücretsiz diş fırçası ve diş macunu dağıtarak çocuklar için ağız sağlığı eğitimine ve hijyenik diş fırçalama teknikleri öğretdi.1920 yılında ürün Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Afrikada faaliyete girdi.1928 yılında Palmolive sabun markası ile Colgate-Palmolive şirketinde birleşmiştir.

Bu gün dünyanın 200 ülkesinde satış yapan Colgate 100-den fazla ülkede en tercih edilen markalar arasındadır.

Colgate İş Başvurusu

Colgate iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Colgate bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Colgate dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Sevkiyat Depo Yardımcı Elemanı: Colgate-Palmolive Fabrikası’nda vardiyalı olarak çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere uygun dönemsel / geçici‘Sevkiyat Depo Yardımcı Elemanı ‘ aramaktayız:

 • Bitmiş ürünleri üretimden almak ve fiziksel kontrollerini yapmak,
 • Sevk edilecek ürünleri raflardan reach truck ile almak ve sevkiyat kapısana getirmek,
 • Bilgi sistemlerindeki günlük raporlama ve güncellemeleri gerçekleştirmek. (SAP, PAYS).

Genel Nitelikler:

 • En az Meslek Lisesi veya dengi Teknik Lise, tercihen 2 yıllık Meslek Yüksek Okul mezunu
 • Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış Forklift Ehliyeti sahibi
 • 2-3 yıl forklift ve reach truck kullanım tecrübesine sahip
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış Forklift Ehliyeti olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.
Mikrobiyolog:
 • Ürün onayı ve serbest bırakılması için hammaddelerin, proses içerisinde ve bitmiş ürünün mikrobiyolojik testlerini gerçekleştirin.
 • Bitki gelişimi ve mikrobiyolojik kontrol programının geliştirilmesi ve uygulanması
 • Sürekli iyileştirme sağlamak, eğilimleri belirlemek ve sonuç çıkarmak için SPC sistemini desteklemek, sürdürmek ve kullanmak.
 • Ürün, ekipman ve Temizlik ve Sanitasyon onaylamalarında yardımcı olun.
 • Laboratuar ekipmanı ve kalibrasyonlarını koruyun.
 • Eksik Arıza Araştırmaları ve Şartname dışı Sonuç belgelerini düzgün bir şekilde belgeleyin
 • CGMP’lerin bilgili ve OTC ilaç veya ilaç endüstrisi beklentilerini anlamak.
 • Colgate dağıtım sistemine ve SAP işlemlerine ürün sürüm bildirimi sağlayın.
 • Uygunsuzluk sorunlarını çözmek ve düzeltici ve önleyici eylemleri tespit etmek için tesise destek sağlayın. Saha seviyesinde kalite fonksiyonlarının performansını ve etkinliğini arttırmak için sistemleri uyarlayın.

Genel Nitelikler:

 • Laboratuvar çalışma ortamında mikrobiyolog olarak 3-5 yıl.
 • Özellikle otoklav, hava örnekleyiciler, ışık mikroskobu, biohazard dolapları ve su arıtma sistemi ile temel laboratuar ekipmanları ile ilgili pratik ellerde.
 • Mikrobiyoloji laboratuvar ortamında iyi laboratuvar uygulamaları ile çalışma bilgisi ve pratik deneyim ve Gram boyama, izolasyon kaplama, medya hazırlama ve mikroorganizma tanımlama yöntemleri gibi mikrobiyoloji teknikleri ile yetkin.
 • İyi bilgisayar becerileri (örneğin MS Word, MS Excel, SPC, SAP).
 • Genel dokümantasyon uygulamaları ve dizüstü bilgisayarlarla GMP uyumluluğuna dair deneyimler, ayrıntılara özel önem verilerek veri girişi formları
 • İngilizcede akıcılık
BT Sitesi Koordinatörü
İŞ TANIMI BT ekibimize IT Site Koordinatörü olarak katılmak için heyecan verici bir fırsatımız var. Bu rolün özel sorumlulukları şunlardır: Colgate-Palmolive’nin HQ’leri, Satış Ofisleri, Gebze fabrikası bünyesindeki işletmeye kritik destek sağlanmasını koordine etmek ve yönetmek Yerel yönetim ve iş kullanıcıları ile etkili bir ilişki kurmak ve sürdürmek İştirak ve iş konularını ve gereklilikleri yükseltmek ve çözümlemek ve iş kritik altyapı konularının uygun bir şekilde çözülmesini sağlamak için Divanuonal Bilişim Koordinatörü ile işbirliği yapmak. Altyapı şebekesi projeleri için yerel koordinasyon ve planlama sağlayın GIT standartları, politikaları ve prosedürleri ile uyumun sağlanması İlgili kişilerle herhangi bir sistem performansı ve güvenilirlik sorununu koordine edin ve yönetin Denetim uyumluluğunun sağlanması Tüm ilgili paydaşları (iş ve GIT) plan, ilerleme, sorunlar ve riskler hakkında tam olarak bilgilendirin Ekip çalışmasını hem yerel hem de küresel organizasyona tanıtın BT ile ilgili yönetim faaliyetlerini gerçekleştirin ve bakım politikaları ve güvenlik gereksinimlerine uygunluğu sağlayın Varlık takibi, kiralama ve bütçe hususları dahil olmak üzere, bilgisayar ve BT ekipmanı tedariğini, değiştirilmesini ve bakımını yönetin. Uygun olduğunda harici satıcılarla ilişkileri yönetin

GENEL NİTELİKLER: Bilgisayar Bilimleri, Matematik, İşletme veya Mühendislik Alanında Lisans Diploması İkinci ve üçüncü düzeydeki 3-5 yıllık iş deneyimi IT desteği ve proje ortamı Türkçe yazılı ve sözlü İngilizce ve yerli dili iyi derecede Windows 7 işletim sisteminde sorun giderme, Windows Server 2008 \ 12, Office 2010, Internet Explorer, Commvault, Lotus Notes 8.5 / Symantec Anti-virüs, Active Directory, SCCM & 1E Ağ altyapıları, donanım ve DNS, DHCP, TCP / IP gibi teknolojilerin güçlü bir şekilde anlaşılması Çok iyi takım çalışması, öncelik ayarı, ilişki yönetimi becerileri Standartların ve uyumluluğun korunması yüksek duygusu Türkiye’deki diğer yerlerin desteklenmesi ve belirli proje çalışmaları veya iş toplantıları için diğer Avrupa veya Afrika-Avrasya bölgelerine seyahat etme olasılığı ile ilgili olarak% 10’a varan bir seyahat gerekmektedir.

Alışveriş Çözüm Uzmanı
İŞ TANIMI Colgate Palmolive Company, Müşteri Gelişim ekibine Shopper Solutions Specialist olarak katılmak için heyecanlı bir fırsat sunuyor. Bu rolün özel sorumlulukları şunlardır: Alışverişçi görüşlerine dayalı müşteri pazarlama stratejisini geliştirin Alışveriş yapan pazarlama kampanyalarını tüketicilerden alınan bilgilere göre özelleştirin Mağazalarda kullanılmak üzere satın alma noktası materyalleri geliştirmek Mağaza içi kampanyaların sonuçlarını takip edin ve raporlayın ve öğrenmelerin yakalanması ve eyleme dönüştürülebilir önerilerde bulunun Görüntülü reklam bütçesini yönetin ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarın Satış Hikayeleri dağıtımı için Perakende Pazarlama Desteği

Genel Nitelikler : İşletme, Ekonomi, Mühendislik veya ilgili bir alanda lisans derecesi Perakende pazarlama deneyiminin 2-3 yıl Alışveriş davranışı ve içgörü aktivasyonunun derinden anlaşılması Hem yazılı hem de sözlü İngilizce mükemmel komut MS Excel uygulamalarında, özellikle MS Excel’de mükemmel bilgi Detaylara ve iyi iletişim ve ticari becerilere yüksek doğruluk ve dikkat Güçlü analitik ve problem çözme becerileri

Colgate İş Başvuru Formu

Belli aralıklarla Colgate Personel Alımı yapılmaktadır. Bu personel alımları genel olarak farklı eğitim seviyelerinde ve farklı bir çok kategoride yapılmaktadır. Eğer sizler de başvuruda bulunmak isterseniz personel alımlarını ve Colgate İş Başvuru formu yayınlanmasını takip etmelisiniz. Colgate iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Colgate üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir