Ciner Yayın Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ciner Yayın Holding Personel Alımı ve İş İlanları Ciner Yayın Holding İş İlanları & Personel Alımları;

Ciner Yayın Holding bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ciner Yayın Holding tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Ciner Grubu, girişimci ruhu ile farklı sektörlerde farklı iş alanları yaratmış, ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerini kurmuştur. Temelleri 1978 yılında atılan Ciner Grubu; ana faaliyet konusu olarak madencilik, enerji, cam, kimyasallar, medya, denizcilik, turizm ve diğer ticari sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin büyük Gruplarından biridir. Ciner Grubu; Türkiye’nin en büyük grubu olmayı, ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine ve geleceğine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca yurtdışında yaptığı satın almalarla dünya çapında şirketler yaratmayı hedef haline getirmiştir. 2015’in Temmuz ayında Soda Külünde dev bir satın alma gerçekleşmiş olup Ciner Grubu soda külünde dünyanın en büyük üreticisi OCI Resoruces LP’nin yönetim hissesini satın almıştır. Hali hazırda devam eden ve 2017 yılında tamamlanacak yatırımları ile dünya doğal soda külü üretiminin lideri olacaktır.

İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayii Kuruluşu” arasında Ciner Grubu’nun farklı sektörlerdeki çok sayıda şirketi her yıl yer almaktadır. Ciner Grubu’nun tepe kuruluşu olarak çalışan Park Holding tüm şirketleri çatısı altında konumlandırmıştır; grubun vizyon ve misyonlarını belirler, stratejik kararlarını verir, ve bünyesindeki şirketlerin ortak çalışmalar yaparak iş geliştirmelerine yardımcı olur. Ciner Grubu’nun faaliyet gösterdiği sektörlerle ilgili derin analizler ve perspektifler sunan Park Holding, konulan hedeflerin nasıl gerçekleştirileceğinin yol haritalarını çizer. Şirketlerinin uygulaması gereken kuralları belirler, ve bu çerçeveye uyumluluğu da denetler. Holding, grup içinde şirketlerin ortak çalışarak iş geliştirme başarılarını artırmalarına yardımcı olur. Ayrıca Park Holding, gerçekleştirilen projelerin gruba getirdiği yararlar kadar ülke ekonomisine katkısı ve istihdam yaratma etkinliğini de gözetir.  Ciner Grubu’nun vizyonu içinde ifadesini bulan; “50 BİN 50″, yani “50 bin kişilik iş gücüne ulaşılması ile 50 eğitim kurumu inşası ve Milli Eğitim’e devri” hedefi çerçevesinde, sayıları her yıl artan modern eğitim kurumları inşa ettirilerek, Türk Milli Eğitimi’nin hizmetine sunulmaktadır.

Ciner Yayın Holding İş Başvurusu

Ciner Yayın Holding iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ciner Yayın Holding bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ciner Yayın Holding dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Danışma Elemanı:

 • En az lise mezunu,
 • Benzer görevde 1-3 yıl arası deneyim sahibi,
 • Ms office programlarını kullanabilen,
 • Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Bay/ Bayan Danışma Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

Yazılım Geliştirme Uzmanı:

 • Tercihen Boğaziçi, İTÜ veya ODTÜ Bilgisayar ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Web tabanlı uygulama geliştirme araçları konusunda, özellikle de PHP üzerinde deneyim sahibi,
 • İlişkisel Veritabanı konusunda deneyimli, özellikle MySQL ile çalışmış olan,
 • Tercihen Linux işletim sistemine hakim,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. 
Operasyon Mühendisi

Ciner Yayın Holding İş Başvuru Formu

Ciner Yayın Holding iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ciner Yayın Holding üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir