Central Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Central Hospital Personel Alımı ve İş İlanlarıCentral Hospital İş İlanları & Personel Alımları;

Central Hospital bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Central Hospital tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Central Hospital, 1994 yılından bu yana, İstanbul’un oldukça merkezi bir noktası olan Kozyatağı’nda, 6500 metrekare kapalı alan ve 300’ün üzerinde sağlık profesyoneli ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hastanemizde yılda yaklaşık 200.000 ayaktan hasta kabulü, 10.000 yatan hasta tedavisi, 6.000 ameliyat, 3000’e yakın doğum gerçekleştirilmekte olup yıllık misafir trafiği 500.000’in üzerindedir. Tıp teknolojisini yakından takip eden Central Hospital, cihaz parkurunu her geçen gün genişletmektedir. Hastaların bulunduğu noktalarda yer alan hemşire çağrı sistemi ile hastalarımız her an hemşirelerine ulaşabilmektedir. Hastalara ait kan örnekleri, Pnömatik Tüp Sistemi ile el değmeden laboratuvara ulaştırılmaktadır. Hasta bilgileri, hastane bilgi yönetim sistemi üzerinde, elektronik ortamda tutulmaktadır. Hastalarımız, laboratuvar sonuçlarını online olarak web sitemizden ( Laboratuvar Sonuçları ) öğrenme imkanına sahiptir.Hastanemiz, hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine odaklı bir yapıya sahiptir. Hastanemizde, bu yönlerimizi destekleyen ve daha ileriye taşıyan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartları ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standartları uygulanmaktadır. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları açısından hastanemiz A Grubu statüsündedir. Kalite yapımız, iç ve dış denetimler ile dinamik tutulmaktadır.

Misafirlerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına, eğitimler ile tıbbi kadronun “güncel tıbbı” takip etmesi desteklenmektedir. Hastanemizde mesleki kongre ve seminerler düzenlenmekte, hekimlerimizin ve hemşirelerimizin gelişim programlarına katılmaları sağlanmaktadır. Central Hospital gerek sosyal medya gerekse seminerler yoluyla organizasyonlar düzenleyerek halka açık toplantılar gerçekleştirmekte ve toplumu bilinçlendirmektedir. Alanında uzman hekim ve hemşire kadrosu ile hasta güvenliği ve memnuniyet odaklı bir tıbbi hizmet sunulmaktadır. Hasta ve yakınlarının hastanede kalışları süresince, tedavisi süren hastalarımızın rahatı için hemşire çağrı sistemi ile desteklenen, her pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı yatak, refakatçi konforu düşünülerek hazırlanan açılabilir yatak-koltuk, mini buzdolabı, telefon, TV, klima, duş ve WC ile 5 yıldızlı otel konforu sağlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı’nın “tam teşekküllü” olarak tanımladığı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Erişkin Yoğun Bakım Ünitesinde, deneyimli uzman kadrosu ve ileri tıp teknolojisi ile 7/24 tedavi imkanı sunulmaktadır. Hastanemizde son teknolojinin kullanıldığı, açık ve kapalı tekniklerle tüm ameliyatların gerçekleştirilebildiği 5 ameliyat salonu ve normal doğumu tercih eden anne adayları için tam teşekküllü 2 doğum salonu bulunmaktadır. Hastanemiz, büyüyen ve yenilenen yapısıyla, yurt içi ve yurt dışından gelen tüm misafirlerimiz için tam kadro hizmetinizde…

Central Hospital İş Başvurusu

Central Hospital iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Central Hospital bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Central Hospital dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Hasta Kayıt Görevlisi:

 • Lise veya MYO mezunu,
 • Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli,
 • Güler yüzlü, pozitif,
 • Takım çalışmasına önem veren, “Hasta Kayıt Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.

Çağrı Merkezi Sorumlusu:

 • Sağlık Sektöründe Çağrı Merkezi operasyonlarında deneyimli,
 • İleri İngilizce bilgisi,
 • Gündüz ve gece vardiyasında dönüşümlü çalışmak,
 • Esnek çalışma saatleri,
 • İyi düzeyde bilgisayar bilgisi,
 • İleri düzeyde problem çözme becerileri
 • Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlandı
 • Takım oyuncusu.
Temizlik Personeli
Garson
Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
Ebe

Central Hospital İş Başvuru Formu

Central Hospital iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Central Hospital üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir