Cengiz Makina Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Cengiz Makina Personel Alımı ve İş İlanları Cengiz Makina İş İlanları & Personel Alımları;

Cengiz Makina bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Cengiz Makina tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Yüksek kalite ve hassasiyete sahip ürünleri ile tanınan ve metal işleme sektörünün lider firmalarından olan CENGİZ MAKİNA 1981 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. Talaşlı imalat sektöründe, ürettiği kaliteli ve hassas ürünler ile aranılan lider bir firma olmuştur.

Aralık 1995-Mart 2006 tarihleri arasında Gebze’deki 3000 m2’lik fabrikasında faaliyet göstermiş olan firmamız, bugün TAYSAD Organize Sanayi Bölgesinde (TOSB), 12.000 m2 kapalı alana sahip modern tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Bünyesinde yer alan CNC torna (tek milli, çok milli, çift ayna, çift taret, kayar tip vb.), dik işleme merkezleri, taşlama, derin delik delme tezgahları kendi tasarımı ve imalatı olan montaj hatları ile müşteri odaklı üretim yapmaktadır.

Genel Müdürlük, Mali İşler, Üretim, Kalite Güvence, Bakım, Satınalma, Lojistik, iş Geliştirme, Mühendislik & Ar-ge ve İnsan Kaynakları departmanlarından oluşan organizasyonumuz 670 kişilik genç, dinamik, başarmaya azimli insan altyapısı ile Toplam Kalite Felsefesini firmanın tüm kademelerinde uygulamaktadır.

Globalleşmeyi hayatta kalabilmenin tek yolu olarak gören firmamız kendi know-how’ını en iyi şekilde kullanarak, sürekli iyileştirme çalışmalarına ağırlık vermektedir.

2000 yılında BVQI sertifikasyon kuruluşundan QS 9000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası alan firmamız, Şubat 2004 Tarihinden bu yana TS ISO / TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına sahiptir.

Şirketimiz, Türkiye İhracat Meclisinin verilerine göre ihracat sıralamasında  ilk 500 firma arasında; otomotiv sektöründe de 59. sırada yer almaktadır.

Cengiz Makina Ağustos 2014’ten bu yana, tamamen IMPRO Grup bünyesindedir.

Eylül 1998’de kurulan Impro, havacılık, medikal, inşaat ekipmanları, tarım ekipmanları, yüksek beygir güçlü motor, hidrolik ekipman, rekreasyonel tekneler ve araçlar ve diğer pazar segmentlerinde faaliyet gösteren küresel lider firmalara yüksek hassasiyetli, yüksek karmaşıklık ve performans kritik bileşenleri sunan entegre bir çözüm sağlayıcısıdır. Merkezi Hong Kong’da bulunan Impro Grup, 14 üretim tesisi, 5 lojistik merkezi ve 5 satış ofisi ile dünya çapında 6000’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir. 30’dan fazla ülkede ve bölgede müşterilere ürün tedarik etmektedir.

Cengiz Makina İş Başvurusu

Cengiz Makina iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Cengiz Makina bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Cengiz Makina dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Mekatronik Teknsiyeni:  Ürettiği yüksek kalite ve hassas ürünleri ile tanınan, dünyanın devi motor üreticileri tarafından tercih edilen ve metal işleme sektörünün lider firmalarından biri olan Cengiz Makina An Impro Company, genç ve dinamik kadrosuna yeni üyelerini katarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

 • Şirketimizin Ar-Ge Merkezinde;
 • Elektrik panolarının imalatını yapacak,
 • Elektrik saha montajı yapacak,
 • Pnömatik saha montajı yapacak,
 • PLC Programlama (Siemens) yapacak, takım arkadaşları arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • Meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının Elektrik, Mekatronik, Otomasyon, Endüstriyel otomasyon gibi bölümlerinden mezun,
 • Elektrik panosu ve saha montaj imalatı tecrübesi olan,
 • Sensörler hakkında bilgi sahibi olan,
 • Temel plc programlama ve Plc sistemlerinin kablolaması hakkında bilgi sahibi olan,
 • Tercihen konusunda 1-2 yıl deneyimli,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Disiplinli ve gelişmeye açık,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış.

Cengiz Makina İş Başvuru Formu

Cengiz Makina iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Cengiz Makina üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir