Cengiz Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Cengiz Holding Personel Alımı ve İş İlanlarıCengiz Holding İş İlanları & Personel Alımları;

Cengiz Holding bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Cengiz Holding tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Rekabetin yoğun olduğu sektörlerde, istikrarlı bir başarı grafiği yakalayan, güçlü kurumların işbirliği yapmak istediği Cengiz Holding; dev yatırımlar ile adından söz ettiriyor.

Türkiye’nin kalkınmasında önemli rol oynayan projelere imzasını atan Cengiz Holding; Karadeniz Sahil Yolu, İstanbul’a yapılan Yeni Havalimanı, Yüksek Hızlı Tren projesi, barajlar, elektrik üretim ve dağıtımı, doğalgaz dağıtımı, madencilik işletmeleri ve metal üretim tesisleri gibi dev yatırımlarla her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyerek çalışmalarına devam ediyor.

1987 yılında Cengiz İnşaat’ın kurulmasıyla altyapı projeleri yapımında faaliyet göstermeye başlayan Kuruluş, enerji ve maden sektörlerindeki girişimleriyle ve bu alanlarda gerçekleştirdiği kurumsallaşma çalışmalarıyla bugün; yıllık cirosu 5 milyar Dolar’ı aşan, 35 şirket ve iştiraki barındıran büyük bir aile.

Bugün, Türkiye’nin gelişimiyle doğru orantılı bir büyüme yakalayan Cengiz Holding, dev projelere imza atmaya devam ediyor. Ankara Hızlı Tren Garı’nın Yap-İşlet-Devret (YİD) modeli ile inşasını ve 19 yıl 7 aylık işletmesini üstlenen kuruluş, 2013’te Cengiz İnşaat’ın liderliğinde kurulan Ortak Girişim Grubu ile Türkiye’nin en büyük projelerinden “İstanbul Yeni Havalimanı Yap-İşlet-Devret Projesi”nin yapımı ve 25 yıllık işletme hakkını kazanmış bulunuyor. 2018’de tamamlanacak olan projenin çalışmaları, hızla ve titizlikle sürdürülüyor.

Cengiz Holding İş Başvurusu

Cengiz Holding iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Cengiz Holding bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Cengiz Holding dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Teknik Personel: Entegre Gübre Tesisine yetiştirilmek üzere Teknik Personeller alacağız.

Genel Nitelikler:

 • Askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli olan,
 •  30 yaşının altında,
 • En az Lise veÖn lisans  mezunu,
 • Okuduğunu anlayan, İfade yeteneği güçlü, zeki, çalışkan,
 • Öğrenmeye açık, kendini geliştirme isteği olan, meraklı
 • Personeller işkur’un İstihdam garantili eğitim kurslarına katılacaklardır.

Mühendis: Eti Bakır A.Ş. bünyesindeki Türkiye’nin İlk ve tek, dünyanın sayılı Metal Geri kazanım ve Entegre Gübre Üretim Tesislerinde sülfürik asit, fosforik asit, amonyak, gübre, hidrometalürji ve diğer yardımcı birimlerde görev almak üzere yetiştirilecek ‘‘Mühendisler’’ arıyoruz.

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Elektrik, Makine, Kimya ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
 • Bilgisayar, otomasyon ve modern teknolojilere hakim,
 • Takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve dinamik,
 • Çok İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan,
 • Sosyal tesislerimizde ikamet edebilecek*

*Sosyal tesislerimizde; Restaurant, cafeterya, spor kompleksi, tenis kortu, havuz, masa tenisi vb. imkanlar bulunmaktadır.

Usta Gemici
Gemi Makine Ustası

Cengiz Holding İş Başvuru Formu

Cengiz Holding iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Cengiz Holding üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir