Canon Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Canon Personel Alımı ve İş İlanlarıCanon İş İlanları & Personel Alımları;

Canon bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Canon tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

50 yıldan bu yana Avrupa’daki müşterilerimize öncü görüntüleme teknolojileri sunuyoruz.

Müşterilerimiz, dijital ve SLR kameraların yanı sıra en üstün fotoğrafik ekipmanlar, yazıcılar, tarayıcılar ve dürbünler de dahil olmak üzere tüketici ve profesyonel görüntüleme ürünlerinden faydalanmaktadır. Ayrıca, İş Çözümleri birimimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük firmalara ve devletlere uzanan geniş bir yelpazede baskı ve belge çözümleri sunmaktadır.

Endüstriyel Ürünler İş Birimimiz çok uluslu şirketlerin pazar gereksinimlerini karşılayacak şekilde olabildiğince çeşitli ürünler sunarak kapsamımızı medikal, optikal, yayım ve IT alanlarında genişletmektedir.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da (EMEA) 18,000’den fazla kişiyi istihdam ederek satış yapan Canon Europe global satış gelirinin yaklaşık üçte birini gerçekleştirmektedir.

Canon İş Başvurusu

Canon iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Canon bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Canon dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Sektörünün başarılı şirketi olan Canon uygun iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını yayınlarken çeşitli iş ilanı sitelerini kullanmaktadır. Teknoloji şirketine iş başvurusu yapacak olanlar aşağıda verilmiş olan Canon iş ilanı sayfasına giderek şirketin güncel olan iş ilanlarını takip ederek iş başvurularını yapabilirler.

Canon’da uygun olan iş pozisyonları şöyledir;

  • Account Manager – Corporate Sales
  • Muhasebe Uzmanı Canon Eurasia Ofis ve Görüntüleme Sistemleri A.Ş.
  • Software Integration Specialist
  • Sales Manager
  • Deneyim Merkezi Yöneticisi
  • Fotokopi Makinesi Operatörü
Genel Başvuru

Canon İş Başvuru Formu

Canon iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Canon üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir