BUSKİ Personel Alımı ve İş İlanları 2019

BUSKİ Personel Alımı ve İş İlanlarıBUSKİ İş İlanları & Personel Alımları;

BUSKİ bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. BUSKİ tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

BUSKİ yani Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi , Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte olan bir kamu kuruluşudur. BUSKİ, içme ve kullanma suyunun her türlü yeraltı ve yerüstü su kaynaklarından sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtımının yapılması için, kaynaklardan müşterilere ulaşana kadar her türlü tesisin, etüd ve projesini yapmak veya yaptırmak, bu projelere görev tesisleri kurmak veya kurdurmak, kurulu olanları işletmek, bakım ve onarımlarını yapmakla, kullanışmış sularla, yağmur sularının toplanması, yerleşim yerlerinden uzaklaştırılması ve zararsız bir biçimde boşaltma yerine ulaştırılması veya bu sulardan faydalanılması için, gerekli her türlü tesisin etüd ve projesini hazırlamakla görevlidir.

BUSKİ İş Başvurusu

BUSKİ iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki BUSKİ bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

BUSKİ dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren BUSKİ , çalışma olanakları sayesinde çok sayıda kişinin çalışmak istediği bir kamu kurumuna dönüşmüştür. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu gerçekleştirilmektedir.  BUSKİ çok sayıda kişiye staj ve iş olanakları sunmakta olan bir kurumdur. İlanlar yayınladığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar BUSKİ web adresi olan http://www.buski.gov.tr/tr/  sitesinde yayınlanacaktır. Aynı zamanda BUSKİ iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

BUSKİ İş Başvuru Formu

BUSKİ iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan BUSKİ üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir