Bureau Veritas Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bureau Veritas Personel Alımı ve İş İlanlarıBureau Veritas İş İlanları & Personel Alımları;

Bureau Veritas bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Bureau Veritas tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Bureau Veritas Grubu, kurulduğu 1828 yılından bugüne geliştirdiği uzmanlığıyla, müşterilerine Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Sosyal Sorumluluk alanlarındaki standartlara ve mevzuatlara uygunluk göstermeleri için destek vermektedir. Bureau Veritas’ın yaygın küresel çalışma ağı, müşterilerine en yüksek seviyede ve geniş bir yelpazede hizmet vermesini sağlar. Bu geniş hizmet yelpazesi içinde, denetim, gözetim, kontrol, belgelendirme, gemi klaslama, teknik destek hizmetleri, eğitim ve dış kaynak kullandırma hizmetleri bulunur. Büyük veya küçük, özel sektör veya kamu sektöründen tüm firmalar markalarını, varlıklarını ve ticari faaliyetlerini korumada destek olması için Bureau Veritas’a güvenebilirler. Grubumuz, gerek risk yönetimi gerekse performans iyileştirme konularında da önemli bir rol oynar. Dünya genelinde 940’den fazla ofis ve laboratuvarımızda pek çok farklı disiplin ve uzmanlık alanından 52.000’den fazla çalışanımızla birlikte, küçük ve yerel ölçekli firmalardan büyük ve uluslararası ölçekteki firmalara kadar 400.000’i aşkın müşterimize hizmet vermekteyiz.

Bureau Veritas İş Başvurusu

Bureau Veritas iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Bureau Veritas bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Bureau Veritas dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Tekstil Teknisyeni: 140’dan fazla ülkede 74.000 çalışanı ile kalite, çevre, sağlık ve teknik emniyet alanlarında hizmet veren BUREAU VERITAS, gelişen organizasyonu için görev yapmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip TEKSTIL TEKNISYENI arıyor:

 •  Laboratuvara gelen numunelerin uluslararası test prosedür ve standartlarına uygun olarak kalite ve güvenlik testlerinin yapılması.

Genel Nitelikler:

 • Tercihen liselerin tekstil bölümlerinden mezun,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • Laboratuvar ve tekstil terminolojisine hakim olan,
 • Takım çalışmasına yatkın olan,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

Laboratuvar Personeli: 140’dan fazla ülkede 74.000 çalışanı ile kalite, çevre, sağlık ve teknik emniyet alanlarında hizmet veren BUREAU VERITAS, gelişen organizasyonu için  görev yapmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip LABORATUVAR PERSONELI arıyor:

 • Laboratuvarlara gelen numuneleri, uluslararası standartlara uygun olarak test etmek ve sonuçları hesaplayarak raporlama ekibine iletmek.

Genel Nitelikler:

 • Lise ve meslek yüksek okullarının tercihen tekstil veya kimya bölümlerinden mezun,
 • Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposunda çalışabilecek,
 • Vardiyalı sistemde çalışmaya uyum sağlayabilecek,
 • İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli.
Satış Destek Uzmanı
Kimya Teknikeri
Test Belirleme Personeli
Rapor Koordinatörü

Bureau Veritas İş Başvuru Formu

Bureau Veritas iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Bureau Veritas üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir