Boyçelik Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Boyçelik Personel Alımı ve İş İlanlarıBoyçelik İş İlanları & Personel Alımları;

Boyçelik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Boyçelik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Boyçelik… Türkiye’nin ve dünyanın en büyük sanayi kuruluşlarının temelini atan Boydak Holding’in alanında öncü yatırımlarından biri… Avrupa`nın en büyük yatak ve mobilya üreticilerinin hammadde tedarikçisi… Sunduğu ürün ve hizmet kalitesiyle sanayinin destekçisi… 62 bin m2 kapalı, 50 bin m2 açık olmak üzere, toplam da 112bin m2’lik alanda faaliyet gösteren Boyçelik, “Boru- Profil ve Çelik Tel-Yay” olmak üzere 2 işletmede 470 personelle faaliyet göstermektedir.

Boyçelik İş Başvurusu

Boyçelik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Boyçelik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Boyçelik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Aynı zamanda bu ilanlar yayınlandığında genel olarak Boyçelik İş Başvuru Formu da yayınlanmaktadır. Bazen bu formu online olarak doldurmanız gerekmektedir bazen de çıktısını alıp elden teslim etmeniz gerekmektedir.

Genel Başvuru: Genel niteliklerinizin uygun olduğunu düşündüğünüz alanla ilgili herhangi bir açık pozisyon olmaması halinde; Firmamıza, çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir  ön yazı ile Genel Başvuruda bulunabilirsiniz. Yukarıda verilen genel profile uygun başvurular veri tabanında tutulacak ve gelecekteki ihtiyaçlar doğrultusunda tekrar değerlendirilecektir. Adayların sahip olmasını istediğimiz temel ve fonksiyonel yetkinlikler :

Temel Yetkinlikler:

  • Müşteri Odaklılık
  • Sonuç Odaklılık
  • Takım Çalışması

Fonksiyonel Yetkinlikler:  (Başvurulan pozisyonlara göre farklılık göstermektedir.)

  • İletişim
  • Analitik Düşünme
  • Problem Çözme
  • Detay Odaklılık
  • Kalite Odaklılık
  • Esneklik

Boydak Holding; kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, yatırım yapılmış beyin gücü ile elde edildiğinin bilincindedir.
Tüm aktivitelerinde mükemmelliği ve yüksek performansın değerini artırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir. Bizler Yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanması gerekliliğine içtenlikle inanmaktayız. Bu ilke; grubumuzda iş ilanlarından işe alım ve yerleştirmeye, terfiden statü değişikliğine, çalışanlara ilişkin çeşitli uygulamalardan ücret ve diğer yan haklar ile eğitim seçimlerine kadar iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

Boyçelik İş Başvuru Formu

Boyçelik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Boyçelik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir