Borusan Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Borusan Personel Alımı ve İş İlanları Borusan İş İlanları & Personel Alımları;

Borusan bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Borusan tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Borusan Holding, Türkiye ve dünya çapında çelik, distribütörlük, enerji ve lojistik alanlarında faaliyet gösteren İstanbul merkezli şirketler topluluğudur. Asım Kocabıyık tarafından 1944’te kurulan topluluk 10’dan fazla şirketle, 12 farklı ülkede yaklaşık 7,500 kişiye istihdam sağlamaktadır. Borusan’ın halka açık olan şirketlerinden Borusan Mannesmann (BRSAN) ve Borusan Yatırım (BRYAT) hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Borusan İş Başvurusu

Borusan iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Borusan bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Borusan dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Borusan Grubu’nun sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitesi üzerinden iş başvurusu yapabilirler. Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyorlar.

Üretim Elemanı: Borusan Mannesmann Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.

  • Lise mezunu,
  • Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek,
  • Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,
  • İş güvenliği kurallarına, hat talimat ve prosedürlerine uygun olarak üretim faaliyetlerinde çalışmak

Kalite Elemanı: Borusan Mannesmann Fabrikamızda çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,  takım arkadaşları arıyoruz.

  • E.M.L. Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makina, Metalurji bölümlerinden veya M.Y.O. Makina veya Metalurji bölümü mezunu
  • Vardiyalı çalışabilecek
  • Askerlik hizmetini tamamlamış
Eğitim ve Gelişim Operasyonları Uzmanı
İSG ve Çevre Teknikeri
Mali İşler Uzmanı

Borusan İş Başvuru Formu

Borusan iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Borusan üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir