BİMSA Personel Alımı ve İş İlanları 2019

BİMSA Personel Alımı ve İş İlanlarıBİMSA İş İlanları & Personel Alımları;

BİMSA bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. BİMSA tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1975 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulan BİMSA, Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojisi şirketlerindendir. Orta ve büyük ölçekli şirketlerin; uygulama ve iş danışmanlığından kuruma özel uygulamalara, işletimden teknik hizmetlere, donanımdan yazılıma kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterileri için “en uygun” çözümleri “en yüksek” kalitede oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

Deneyimli uzman kadrosu ile BİMSA; üretim, finans, insan kaynakları, tedarik zinciri yönetimi, endüstriyel otomasyon yazılımı, müşteri ilişkileri yönetimi, ürün ömrü yönetimi, iş zekası, portal yönetimi ve karar destek sistemleri konularında, çok çeşitli donanım ve yazılım platformlarında uygulamalar geliştirir ve uyarlar. En güncel bilgi teknolojilerini kullanarak geliştirdiği ürün ve hizmetlerle, e-iş çözümleri, uygulama geliştirme, SAP danışmanlığı, mobil uygulamalar, doküman yönetimi, servis odaklı mimari teknolojileri, sunucu işletimi ve barındırma gibi alanlarda müşterilerine rekabet avantajı sağlar.

BimSA teknolojinin sağladığı faydaları şirketlerin iş süreçlerine entegre ederken hem zaman hem de maliyet avantajı yaratacak ve müşterisine rekabet avantajı sağlayacak faydalar üretir. Bünyesinde çalışan mühendislerin ürettiği e-fatura, e-arşiv ve e-defter entegrasyonu sağlayan Edoksis, elektronik satın alma platformu Pratis ve insan kaynakları ve bordro yönetimi platformu HR-Web yazılımlarını bulut tabanlı teknolojilerle sunar. Kolay kullanımı ve hızlı entegrasyon yetenekleri ile bu yazılımlar teknoloji ile şirketlerin iş süreçlerini başarıyla entegre eder.

Bimsa, şirketlerin iş yapış süreçlerini teknoloji ile yeniden yorumlayarak dijitalleşmelerine eşlik eder.

BİMSA İş Başvurusu

BİMSA iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki BİMSA bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

BİMSA dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Yazılım Uzmanı:Firmamızın kendi bünyesinde geliştirdiği yazılım ürünlerine destek vermek ve geliştirmek ya da, yeni yazılım projelerinde görev almak üzere;

 • Çok iyi derecede ASP.NET, C#, SQL Server bilgisi,
 • Çok iyi derece HTML, CSS, Java Script bilgisi,
 • Çok iyi derecede nesne tabanlı kod geliştirme bilgisi,
 • Yazılım entegrasyonu projelerinde deneyimi olan,

çalışma arkadaşı arıyoruz. (SAP ve Java deneyimi tercih nedenidir.)

Genel Nitelikler:

 • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,
 • Analitik, problem çözme becerisine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,
 • Zaman yönetiminde başarılı,
 • Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, iletişim becerileri yüksek,
 • Ekip çalışmasına uygun,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ya da en az 2 yıl tecilli
SAP Arap Danışmanı

BİMSA İş Başvuru Formu

BİMSA iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan BİMSA üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir