BEDAŞ Personel Alımı ve İş İlanları 2019

BEDAŞ Personel Alımı ve İş İlanlarıBEDAŞ İş İlanları & Personel Alımları;

BEDAŞ bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. BEDAŞ tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1970 yılından bu yana İstanbul ve çevresine elektrik enerjisi sağlayan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş., özelleştirme süreci kapsamında 2013 yılında hizmet vermeye başladı. Yıllık 26,6 milyar kWh elektrik dağıtımı yapılan ve önemli bir finans, ticaret ve sanayi merkezi olan İstanbul’un Avrupa yakasında, her geçen gün artan elektrik ihtiyacını kaliteli, verimli ve kesintisiz bir şekilde karşılayabilmek için şebeke iyileştirme ve tesis kurma alanlarında yatırımlarını sürdürmektedir. İstanbul’un Avrupa Yakası, 5 milyonu aşkın abonesi ve Türkiye elektrik kullanımındaki büyük payı ile ülkemizin en yüksek elektrik tüketimi gerçekleştiren bölgesidir.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), 28.05.2013 itibari ile özelleşmiştir. Çalışma esasları EPDK tarafından belirlenen BEDAŞ, iletim noktalarından aldığı elektriği son kullanıcılara dağıtmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda, 3.573 km² alanda, yaklaşık 4.7 milyon aboneye,  25 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan BEDAŞ, Türkiye’nin en büyük dağıtım şirketi olma özelliğini taşımaktadır. Kaliteli ve sürekli hizmet anlayışını benimseyen BEDAŞ, % 13’lük pazar payıyla sektörün amiral gemisi konumundadır.

BEDAŞ İş Başvurusu

BEDAŞ iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki BEDAŞ bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

BEDAŞ dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Elektrik Teknik Personeli:  Şirketimiz Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş bünyesinde görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere uygun “Elektrik Teknik Personeli” aramaktayız.

Genel Nitelikler:

 • Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım bölümlerinden mezun
 • Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü, Elektrik-Elektronik Teknolojileri Bölümü; Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü veya Endüstriyel Bakım-Onarım alt dallarından mezun
 • Tercihen D, E, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif sürücü
 • Tercihen Ekat Belgesine sahip
 • Vardiyalı olarak çalışabilecek
 • İletişim yeteneği gelişmiş
 • Takım çalışmasına yatkın
 • Dikkatli, titiz, ve öğrenmeye açık

Elektrik Açma Kesme Personeli: Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere;

 • Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Bölümü, Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü, Elektrik-Elektronik Teknolojileri Bölümlerinden mezun,
 • Sözlü, yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Dikkatli, titiz, ve öğrenmeye açık ‘Elektrik Açma Kesme Personeli’ arayışımız bulunmaktadır.
Endeks Okuma Personeli
Teknik Eğitim Uzmanı

BEDAŞ İş Başvuru Formu

BEDAŞ iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan BEDAŞ üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir