Baykal Makina Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Baykal Makina Personel Alımı ve İş İlanları Baykal Makina İş İlanları & Personel Alımları;

Baykal Makina bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Baykal Makina tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

İlk kuruluşu 1950 yılına dayanan Baykal Makine, metal sac işleme makineleri konusunda Türkiye’nin önde gelen uzman imalatçı kuruluşu olup; metal ve sac malzemelerin kesim, büküm ve kaynak işlerinde kullanılan abkant presler, giyotin makaslar, köşe kesme makineleri, punch makineleri, lazer kesim sistemleri, plazma kesim makineleri, su jeti kesme makineler ve CNC dik işlem merkezi üretmekte ve global satışını yapmaktadır. Üç ayrı fabrikada toplam 70.000 m2 üretim alanı ile, Avrupa’nın en büyük makine imalat tesislerinden birine sahip olan Baykal Makine’de, 80 kişilik bir mühendislik kadrosu desteğinde üretim yapan, iyi eğitimli kalifiye makine operatörleri ve montaj teknisyenlerinden oluşan toplam 650 kişilik bir işgücü istihdam edilmektedir. Bilgisayar destekli bir tasarım ortamında, ileri teknoloji CNC takım tezgahları ve en modern üretim ekipmanları kullanılarak, imalat ve montaj işlemlerinin tamamı Baykal Makine bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Baykal Makina İş Başvurusu

Baykal Makina iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Baykal Makina bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Baykal Makina dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Tasarım Mühendisi:

* Üniversitelerin  Makine  Mühendisliği  ve  Teknik  Öğretmen  Okulları  Makine Resim  Konstrüksiyon  bölüm  mezunları
* Ürün  Tasarımı   konusunda    tecrübeli
* Solidworks Cad  yazılım  kullanıcısı
* Tercihen Makine  sektörü  olmak  üzere   en az  3 yıl  tecrübeli
* Yurt  içi  ve  yurt  dışı  seyahat  engeli  bulunmayan
* Ekip  çalışmasına  ve  esnek  çalışma  saatlerine  uyumlu
* Tercihen  ingilizce  dil  bilgisine  sahip
* Askerlik   hizmetini  tamamlamış

Kalıp Tasarım Sorumlusu

Baykal Makine bünyesinde mühendislik bölümüne bağlı olarak kalıp tasarım süreçlerinin yürütülmesi.

Genel Nİitelikler:

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde “Kalıp Tasarım Sorumlusu” olarak görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz;

– Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,

– Makine imalat süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli,

– İngilizce dil bilgisine sahip,

– AutoCAD ve Solidworks programlarını iyi derecede kullanabilen,

– Tercihen IFS programını kullanmış,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Kaynakçı

Baykal Makina İş Başvuru Formu

Baykal Makina iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Baykal Makina üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir