Bayındır Sağlık Grubu Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bayındır Sağlık Grubu Personel Alımı ve İş İlanlarıBayındır Sağlık Grubu İş İlanları & Personel Alımları;

Bayındır Sağlık Grubu bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Bayındır Sağlık Grubu tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1992 yılında büyük ve cesur bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk özel hastaneciliğinin de en güzel örneği olan Bayındır Tıp Merkezi Ankara, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 25 işletme yılını geride bırakmıştır.  15 Temmuz 1992’den bugüne Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır Hastanesi Söğütözü, Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Diş Klinikleri, Bayındır Levent Tıp Merkezi ve Bayındır Hastanesi İçerenköy yatırımları ile büyüyerek, dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Bayındır Sağlık Grubu İş Başvurusu

Bayındır Sağlık Grubu iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Bayındır Sağlık Grubu bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Bayındır Sağlık Grubu dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Vale: İlk hastanesi 1992 yılında Ankara’da kurulan ve Özel Hastanecilik Sektöründe dev bir adım atan İş Bankası İştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu, 26 yılını başarı ile geride bırakmıştır. Ankara ve İstanbul’da yer alan Hastaneleri, Tıp Merkezi ve İstanbul’un bir çok lokasyonunda yer alan Diş Klinikleri ile hasta odaklı ve kanıta dayalı tıp uygulamaları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Genel Nitelikler:

  •    Tercihen Lise mezunu,
  •    Aktif olarak araç kullanabilen,
  •    SRC 2 ve Psikoteknik belgelerine sahip,
  •    İletişimi kuvvetli,
  •   Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için)   “Vale” adayları aramaktayız.

Hasta Bakıcı: Bayındır Sağlık Grubu Hastanesi’nde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere;

Genel Nitelikler:

  • Hasta bakım konusunda en az 1 yıl tecrübesi olan,
  • En az ortaokul mezunu,
  • Tercihen bay-bayan “Sağlık Destek Personeli” adayları aramaktayız.
Arşiv Görevlisi
Güvenlik Görevlisi
Şoför
Mekanik Tesisat Elemanı

Bayındır Sağlık Grubu İş Başvuru Formu

Bayındır Sağlık Grubu iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Bayındır Sağlık Grubu üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir