Bayer Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bayer Personel Alımı ve İş İlanlarıBayer İş İlanları & Personel Alımları;

Bayer bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Bayer tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

150 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Bayer, Türkiye’de 1954 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Bugün, Bayer Türk çatısı altında faaliyet gösteren her üç bölüm- Pharmaceuticals, Consumer Health, Crop Science – Türkiye’de kendi pazarlarında iyi konumlarda bulunmakta ve büyüme potansiyeli vaat etmektedir. Şirketin, İstanbul’daki genel merkezinin yanı sıra ülke çapındaki 9 bölge ofisi ve biri Gebze’de diğeri ise İstanbul’da olmak üzere iki üretim tesisi bulunmaktadır. Gebze’deki üretim tesisinde Crop Science’ın ürünleri üretilirken, İstanbul Topkapı’da bulunan tesiste Pharmaceuticals için üretim yapılmaktadır. Türkiye’de ürettiği ürünleri 40’ı aşkın ülkeye ihraç eden Bayer Türk, mevcut tesisleri ve insan gücüyle Bayer’in Ortadoğu Bölgesi’ndeki en büyük iştirakidir.

Bayer Türkiye; Bayer’in dünya çapında yeniden yapılandırdığı yeni Bayer misyonu etrafında şekillenen değer ve stratejilerini benimseyerek, birleşik Bayer hedeflerine ulaşmayı amaç edinmiştir.

Bayer İş Başvurusu

Bayer iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Bayer bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Bayer dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Genel Başvuru: Bu bir Genel Başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz ilanı/bölümü ön yazınızda belirterek bu ilana başvurabilirsiniz.

Genel Nitelikler:

• Üniversite mezunu,
• Tercihen İngilizce bilgisine sahip
• MS Ofis uygulamalarında yetkin
• Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

Tıbbi Tanıtım Sorumlusu: Ürünlerimizin tanıtımını yapacak tecrübeli Tıbbi Tanıtım Sorumluluları arıyoruz.

Genel Nitelikler:

• Üniversite mezunu
• İlaç sektöründe minimum 2-3 yıl saha satış deneyimi olan (tercihen Kadın Sağlığı alanında deneyimli)
• MS Ofis uygulamalarında yetkin
• Seyahat engeli bulunmayan
• Başarı odaklı, ofis dışında yoğun tempoda çalışmaya istekli
• Aktif araç kullanan
• Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için )

Ulaştırma Uzmanı
Çiftlik Hayvan Ürünleri Satış Müdürü

Bayer İş Başvuru Formu

Bayer iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Bayer üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir