Batik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Batik Personel Alımı ve İş İlanlarıBatik İş İlanları & Personel Alımları;

Batik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Batik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Batik markasıyla Türkiye genelinde mağazalar zinciri olan Batik Örme San. Ve Tic. A.Ş. aynı zamanda 25 yıldır triko ve penye hazır giyim ihracatı yapan, sektörün öncü kuruluşlarındandır. 2000 yılında Silivri’de devreye giren en son teknolojinin mevcut olduğu fabrikası ile firma daha da güçlenerek hedeflerini her yıl artırmaktadır. Batik iç piyasada çok iyi tanınan markasını daha da yaygınlaştırarak bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Ürün çeşitliliği ve kalite bakımından Batik yine sektörün öncülerindendir. İhracatını Almanya, Amerika, Hollanda, İngiltere, Fransa ve İspanya’ya yapmaktadır ve bu ülkelerin en tanınmış markalarıyla çalışmaktadır.

Batik İş Başvurusu

Batik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Batik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Batik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Satış Danışmanı: 1980 yılında başlayan yolculuğumuzda belirlediğimiz Türkiye’nin kulvarında en iyisi olma vizyonu bugünde devam etmektedir. Batik, Tiffany & Tomato markalarını bünyesinde barındıran Ziyal Grubu 100’ü aşkın mağazasıyla büyümeye devam etmektedir. Bu hedefi birlikte gerçekleştireceğimiz çalışma arkadaşlarını aramıza bekliyoruz. Mağazalarımız için “ Satış Danışmanı “ olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar:

 • En az lise mezunu,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen mağazacılık alanında tecrübeli veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak isteyen,
 • 18 – 30 yaş arası.

Kasiyer: 1980 yılında başlayan yolculuğumuzda belirlediğimiz Türkiye’nin kulvarında en iyisi olma vizyonu bugünde devam etmektedir. Batik, Tiffany & Tomato markalarını bünyesinde barındıran Ziyal Grubu 120’yi aşkın mağazasıyla büyümeye devam etmektedir. Bu hedefi birlikte gerçekleştireceğimiz çalışma arkadaşlarını aramıza bekliyoruz.

Mağazamız için “ Kasiyer “ olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar:

 • En az lise mezunu,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen mağazacılık alanında tecrübeli veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak isteyen,
 • 18 – 25 yaş arası
Bilgi İşlem Destek Uzmanı
Lise Üniversite Zorunlu Stajer

Batik İş Başvuru Formu

Batik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Batik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir