Barsan Global Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Barsan Global Lojistik Personel Alımı ve İş İlanlarıBarsan Global Lojistik İş İlanları & Personel Alımları;

Barsan Global Lojistik bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Barsan Global Lojistik tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1982 yılında Kamil Barlın tarafından İstanbul Karaköy’de gümrük müşavirlik firması olarak kurulan Barsan, bugün 29 ülkede 67 lojistik merkeziyle ABD’den Çin’e, Avrupa’dan Asya’ya çok geniş bir coğrafyada entegre lojistik hizmet veren bir dünya markası. 36 yıllık tecrübemizle ve entegre taşıma sistemlerimizle global şirketlerin çözüm ortağı olarak dünyayı bir ucundan diğer ucuna kat ediyoruz. Bu yüzden “Dünya avucumuzun içinde” diyoruz. Temel stratejimiz; dünya çapında büyürken dünyayı koruyan, çalışanları için en güvenli iş ortamına ve müşterileri için en güvenilir sistemlere ve hizmet kalitesine sahip çözüm ortağı olmak. 29 ülke ve 67 farklı lokasyonda dev operasyon gücümüzle ile iş dünyasının ihtiyacı olan tüm lojistik hizmetleri  sağlıyoruz.

Barsan Global Lojistik İş Başvurusu

Barsan Global Lojistik iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Barsan Global Lojistik bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Barsan Global Lojistik dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Forklift Operatörü:

 • Tercihen 3 Yıl Sektör Deneyimi olan Depo İstif Makinaları Kullanmış
 • Askerliğini Tamamlamış
 • Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek
 • Forklift Ehliyeti Olan
 • Lojistik Depo Elemanı Sertifikası sahibi.

Reachtruck Operatörü:

 •  Minimum Lise mezunu ,
 •  Forklift ehliyetine sahip,
 •  Depo ve sevkiyat konusunda tecrübeli,
 •  Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek ,
 •  Dürüst, hızlı ve pratik çalışan,
 •  Askerliğini tamamlamış adaylar.
Deniz Nakliye Elemanı
Gümrük Takip Elemanı
Vardiya Amiri
Parsiyel Planlama Elemanı

Barsan Global Lojistik İş Başvuru Formu

Barsan Global Lojistik iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Barsan Global Lojistik üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 1 yorum yazıldı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir