Avcılar Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Avcılar Hospital Personel Alımı ve İş İlanları Avcılar Hospital İş İlanları & Personel Alımları;

Avcılar Hospital bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Avcılar Hospital tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Günün 24 saati herhangi bir ücret ödemeden tıbbi konularda danışıp, bilgi alınabilen “Ücretsiz Danışman Hekim” servisini hizmete soktu. Tam donanımlı 2 ambulansımızla acil sağlık sorunlarında her an hastanın yanında yer alırken, gezici sağlık ekipleri ile toplu iş yerlerinde sağlık taramaları ve koruyucu sağlık hizmetlerini gerçekleştirdi.

1999 yılında yaşanan deprem günlerinde İstanbul’un en çok etkilenen ilçesi Avcılar’da ambulanslarımız ve gezici sağlık ekibimiz ile ücretsiz sağlık hizmeti ve ilaç dağıtım faaliyetleri gerçekleştirildi. Konusunda uzman deneyimli kadrolarla ve üstün teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla hizmet veren Avcılar Hospital, sadece bölge halkının değil, İstanbul halkının beğeni ve ilgisine mahzar oldu.

Sağlık hizmetlerinde artan kalite beklentisine cevap verebilmek için hizmet verilen ana tıbbi dallara hemodiyaliz, akupunktur, göğüs hastalıkları, çocuk cerrahisi, gastroenteroloji bölümleri eklendi. Hastanemiz artan hasta ihtiyaçlarına fizik mekan yetersizliklerinden dolayı cevap veremez duruma gelince, 2006 yılının 6. ayında itibaren ek bina inşaatları ve mevcut ana binanın tadilatına başlandı. Kapalı alanımız 6000 m2’den 11.000 m2’ye; 67 olan hasta oda sayımız 136’ya yükselmiştir. Fizik büyüklüğünün yani sıra hekim sayısı branş çeşitliliği de arttırılırken, teknolojik yatırımlarda son hızla sürmektedir. SORUN ÇÖZELİM MERKEZİ’nde Danışman Hemşire ve Halkla İlişkiler birimi personelleri ile her türlü tıbbi ve idari sorunun çözüldüğü bir merkez haline getirilmiştir.

Avcılar Hospital İş Başvurusu

Avcılar Hospital iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Avcılar Hospital bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Avcılar Hospital dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Hasta Kayıt Görevlisi: Hastanemiz Medikal Muhasebe Müdürlüğü’nde Görevlendirilmek Üzere;

 • Lise, tercihen üniversite mezunu,
 • Sağlık Sektöründe en az 1 yıl deneyimli,
 • Tercihen Bilmed hastane otomasyon programı kullanabilen,
 • Takım calışmasına yatkın,
 • Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, iletişim yeteneği güçlü,
 • Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • SGK ve Özel Sigorta süreçlerine hakim

‘Hasta Kayıt Görevlisi’ arayışımız bulunmaktadır.

Hasta Bakıcı (Porter): 

Hastanemiz  değerlendirilmek üzere ;

 • Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü,
 • İletişimi güçlü,ekip çalışmasına yatkın,
 • Sorumluluk sahibi,
 • Hastane tecrübesi olan,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren “HASTA BAKICI (Porter)” arayışımız bulunmaktadır.
Hasta Danışmanı
Ameliyathane Personeli (Porter)
Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı
Hasta Danışmanı (İşkur-İşe İlk Adım Projesi Kapsamı'nda)

Avcılar Hospital İş Başvuru Formu

Avcılar Hospital iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Avcılar Hospital üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir