Atakaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Atakaş Personel Alımı ve İş İlanlarıAtakaş İş İlanları & Personel Alımları;

Atakaş bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Atakaş tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Atakaş Şirketler Grubu, 1975 yılında İskenderun merkezli olarak demir sektöründe ticaret hayatına başladı. Uzun yıllar demir ticareti ve ithalatı yaparak bu alanda birçok başarıya imza atma şansı oldu. Tesislerinde bugün 1.2 milyon ton asitli sac, 4 yüz bin ton galvanizli sac, 2 yüz bin ton boyalı ve 2 yüz bin ton soğuk sac ürünü üretim kapasitesine ulaşmış bulunuyor. Ayrıca çelik üretim tesislerinde yeni hatların yatırımlarına da 2018 itibariyle başlamış bulunuyor. Çelik servis merkezimiz, laboratuvarlarımız ve çelik sektöründe yetiştirdiği profesyoneller ile ülkemize ve tüm dünyaya hizmet veriyor.

Atakaş İş Başvurusu

Atakaş iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Atakaş bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Atakaş dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikası: Atakaş Şirketler Grubu hedeflerinin ve stratejilerinin gerçekleştirilmesinde bizleri başarıya taşıyan temel kaynaklarımızdan en önemlisinin çalışanlarımız olduğu bilinci ile hareket edilir. Çalışanlarımızın gelişimine fırsat ve katkı sağlayan sistem ve uygulamalarla öncelik verilir. Motivasyon, iş tatmini, aidiyet ve eğitime yatırım yaparak iş verimliliğini artırmak hedeflenir. Bu hedef ve stratejiler doğrultusunda politikalarımız;

  • Nitelik ve ihtiyaçlara göre doğru işe doğru kişiyi yerleştirmek,
  • Çalışanlarımıza sürekli eğitim ve kendini geliştirme ortamı sağlamak,
  • Bireylerin kariyerlerini, organizasyonun ihtiyaçları doğrultusunda planlayıp geliştirmek,
  • Sistematik yaklaşımlarla ücretlendirme ve ödüllendirme uygulamalarını gerçekleştirmek,
  • Bireylerin performanslarını objektif yaklaşımlarla değerlendirmek ve geribildirim ortamını yaratmak,
  • Çalışan motivasyonuna yönelik uygulamaları hayata geçirerek tercih edilen bir çalışma ortamı yaratmak,
  • Uluslararası platformda kabul görmüş modern İnsan Kaynakları uygulamalarını izleyerek, şirketimizi daha iyi bir geleceğe taşıma için gerekli entegre sistemleri oluşturup yönetmektir.

Atakaş İş Başvuru Formu

Atakaş iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Atakaş üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir