Antalya Yaşam Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Antalya Yaşam Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanlarıAntalya Yaşam Hastanesi İş İlanları & Personel Alımları;

Antalya Yaşam Hastanesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Antalya Yaşam Hastanesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

“Önce İnsan” felsefesi ile 1996 yılında Kemer Yaşam Hastanesi ile başlayan yolculuğumuz;  Antalya, Opera, ASV, Alanya ve Manavgat Yaşam Hastanelerimiz ile devam etmiştir. Hastanecilikte 22.yılımızı doldurduğumuz bu süreçte, yaptığımız tüm yatırımlar ve çalışmalar “Herkes İçin Sağlık” ilkesiyle, insan sağlığına ve yaşamına verdiğimiz önemin doğal sonucudur.

Yaşam Hastaneler Grubu olarak, etik değerlerimizden ödün vermeden sürdürdüğümüz hizmetlerimizi güvenilir ve çağdaş bir anlayışla her geçen gün daha da ileriye taşımayı amaçlıyor ve  Dünyada üretilen son teknolojileri de kullanarak uzman ve güler yüzlü kadromuzla en iyi sonuçları almak için çaba sarf ediyoruz.

Tecrübeli kadromuz, gelişmiş altyapımız ve donanımımız ile 7 gün 24 saat hizmet vererek, Dünya standartlarımızdaki teşhis ve tedavi ünitelerimizle yüksek seviyedeki hasta memnuniyetimizi devam ettirmek için işimizi severek çalışıyoruz. İşimize sevgiyi yansıtarak insan yaşamına değer veriyor ve bu doğrultuda büyümeye devam ediyoruz.

Antalya Yaşam Hastanesi İş Başvurusu

Antalya Yaşam Hastanesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Antalya Yaşam Hastanesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Antalya Yaşam Hastanesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı: Grubumuzun Hastanesi’nde değerlendirilmek üzere Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Tıp Fakültesi mezunu,
 • Anestezi ve Reanimasyon branşında uzman,
 • Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip eden,
 • İletişimi kuvvetli ‘ Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı’ aranmaktadır.

Yabancı Sigortalar Görevlisi: Özel Antalya  Yaşam Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere “Yabancı Sigortalar Görevlisi” aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Yüksekokul veya Üniversite mezunu,
 • Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen,
 • Tercihen hastanede yabancı sigortalarda deneyim sahibi,
 • İletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İyi derecede Bilgisayar kullanabilen
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, çalışma arkadaşı arıyoruz.
İş Geliştirme ve Planlama Uzmanı
İş Tanımı Antalya Yaşam Hastaneler Grubu merkez ofiste görevlendirmek üzere İş Geliştirme ve Planlama Uzmanı aranmaktadır.

Aranan Nitelikler ODTÜ ve/veya Boğaziçi Üniversitesi İİBF mezunu, İleri seviyede İngilizce bilen, İyi derecede office programlarını kullanabillen, İletişimi güçlü, sonuç odaklı, Detaycı, analitik, planlama ve takip yönü kuvvetli, Kurum kimliğini en iyi şekilde temsil edebilecek, Zaman yönetimi kuvvetli, Raporlama yapabilen , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İş Geliştirme ve Planlama Uzmanı aranmaktadır.

Sağlık Turizmi Uzmanı
İş Tanımı Antalya Yaşam Hastaneler Grubu merkez ofisinde Hastanelerimizin Sağlık Turizmi Hizmetlerini yürütecek ya da mevcut ekip içinde görev alabilcek ” Sağlık Turizmi Uzmanı” aramaktayız.

Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az bir yabancı dili ileri seviyede bilen , Tercihen Sağlık Turizmi ya da Turistin Sağlığı konularında tecrübeli, Sunum, temsil ve ikna yetenekleri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, prezantabl, “Sağlık Turizmi Uzmanı” aramaktayız.

Antalya Yaşam Hastanesi İş Başvuru Formu

Antalya Yaşam Hastanesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Antalya Yaşam Hastanesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir