Antalya Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Antalya Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanlarıAntalya Havalimanı İş İlanları & Personel Alımları;

Antalya Havalimanı bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Antalya Havalimanı tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Antalya Havalimanı, Türkiye’nin Akdeniz kıyısıdaki başlıca turizm ve tatil merkezi olan Antalya’nın şehir merkezinin 10 km. doğusunda yer almaktadır. Antalya Havalimanı etkileyici Türk Rivierasına açılan başlıca kapıdır. Antalya Havalimanı’nın terminallerinin işletmesi için Mayıs 2007’de gerçekleşen ihaleyi Fraport AG ve Ic İçtaş ortak teşebbüsü 2,4 milyar Euro imtiyaz ödemesi ile kazandı. İmtiyaz sözleşmesi kapsamında ortaklık, Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali, Dış Hatlar Terminal 1, VIP ve CIP terminalleri ve 2009’dan itibaren de Dış Hatlar Terminal 2’yi 2024 yılı sonuna kadar işletme hakkını elde etti. Mayıs 2018’de TAV Havalimanları, IC İçtaş’ın hisselerini alarak, Antalya Havalimanı’nı yönetiminde Fraport AG ile eşit ortak olarak yerini aldı.

Antalya Havalimanı İş Başvurusu

Antalya Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Antalya Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Antalya Havalimanı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Antalya Havalimanı bünyesinde çalışabileceğiniz birden fazla pozisyon bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 •  Operasyon Departmanı
 •  Ticaret Departmanı
 •  Teknik Departman
 •  Finans Departmanı
 •  İnsan Kaynakları ve Org. Gel. Departmanı
 •  Güvenlik Departmanı
 •  Kalite Departmanı
 •  Bilgi İşlem Departmanı
 •  Kurumsal İletişim Departmanı

Antalya Havalimanı İş Başvuru Formu

Antalya Havalimanı iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Antalya Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bu konuya 2 yorum yazıldı;

 1. Fatma uluslar arası ilişkiler mezunuyum yds puanım 76 antalya hava alanında bana uygun oş olursa çalışmak isterim 05424227241

 2. saygılar bize sıra gelemz yinede yazayım 2 sene var emeklime 52 yaş temizlikçi taşımacı olarak eleman alımı varsa talibim 5326774330

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir