Ankara Başkent Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ankara Başkent Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanlarıAnkara Başkent Üniversitesi İş İlanları & Personel Alımları;

Ankara Başkent Üniversitesi bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Ankara Başkent Üniversitesi tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Türkiye Organ Nakli ve Yanık Tedavi Merkezi Vakfı tarafından 1982 yılında başlatılan sağlık çalışmaları bugün 25.000 metrekare kapalı alan ve 20.000 metrekare hastane alanında; 70’i yoğun bakım olmak üzere merkezde 340 yatak, Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’mizde 90 yatak ve Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi’mizde 71 yatak ile toplam 501 yatak kapasitesiyle hizmet veren, modern ve teknolojik yapısıyla desteklenen laboratuar, görüntüleme üniteleri ile ameliyathanelere sahip tanı ve tedavi merkezidir. 14 adet ameliyathanesiyle 24 saat kesintisiz hizmet veren hastanemizde, günübirlik ayaktan hastaların servise alınmadan kabul edildiği bir ünite bulunmaktadır. Bu ünite ayrıca 4 yataklı gözlem odasıyla desteklenmektedir. Hastanemizdeki sağlık sunumunda; hekimlerimizin, ekipmanlarımızın, teknik donanımızın yanı sıra, artan hasta talebine yanıt verebilmek ve hastalarımıza sunduğumuz sağlık hizmetinin modern fiziki ortamda sağlanabilmesi için 2010 yılı Ocak ayı itibariyle bir dizi çalışma başlatmış bulunmaktayız. Hastanemizden hizmet alan hasta ve hasta yakınlarına sunduğumuz sağlık hizmetinin en konforlu şekilde sağlanabilmesi ve hastanemize olan artan talebi yanıtlayabilmek için 2012 yılı içerisinde hastalarımıza yenilenen yüzüyle hizmet sunumuna devam edilecektir.  Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bünyesinde bulunan; Organ Nakli Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi ile buna bağlı olarak Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Yenikent Diyaliz Merkezi, Yenikent Semt Polikliniği, Ümitköy Semt Polikliniği ve Ümitköy Diyaliz Merkezi’yle Ankara’nın farklı lokasyonlarında hastalarımıza hizmet sunmaktadır.  Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayabilecek hizmeti sunmak, sahip olduğumuz misyonumuzdur. Bu amacın gerçekleştirilmesindeki vizyonumuz ise; sağlık hizmetleri konusunda diğer kuruluşlara örnek olacak düzeyde mükemmeli yakalayarak büyümektir. Çalışmalarımızdaki başarının daimi olması, ülke genelinde sağlıkla ilgili referans alınan merkezler içinde yer almamamız; kurumsal mükemmelliğin, organizasyon yapısı içinde ekiplerin mükemmelliği ve bireysel mükemmelliğin birleşmesinden doğan yaklaşımı baz almamızdan kaynaklanır.  Başkent Üniversitesi Hastaneleri ile Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde kalite iyileştirme çalışmaları 1997 yılından itibaren sürdürülmekte, tüm merkezlerimizde ISO 9001.2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartının gereklilikleri yerine getirilmekte ve merkezlerimiz Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belgelendirilmektedir. Bununla birlikte, hastanemiz ilk ISO kalite belgesini alan vakıf hastanesi olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca hastanemiz öğretim üyesi başına düşen bilimsel yayın sayısında ilk sırada yer almaktadır. Uluslar arası literatürde en fazla bilimsel yayını bulunan tek rektör Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Kurucu Rektör Prof. Dr. Mehmet HABERAL’dır.

Ankara Başkent Üniversitesi İş Başvurusu

Ankara Başkent Üniversitesi iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Ankara Başkent Üniversitesi bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Ankara Başkent Üniversitesi dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Ankara Başkent Üniversitesi İş Başvuru Formu

Ankara Başkent Üniversitesi iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ankara Başkent Üniversitesi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir