Anel Grup Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Anel Grup Personel Alımı ve İş İlanlarıAnel Grup İş İlanları & Personel Alımları;

Anel Grup bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Anel Grup tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

1986 yılında kurulan Anel Group, İstanbul merkezli bir küresel MEP şirketidir. Grup, uluslararası havaalanları, tüneller ve demiryolları, teknolojik binalar, yollar ve altyapı, kültürel ve sportif tesisler, veri merkezleri, endüstriyel tesisler, laboratuarlar, ilaç endüstrileri, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri için anahtar teslim elektrik ve mekanik taahhüt hizmetleri gerçekleştirmektedir. konteyner terminalleri, limanlar, hastaneler vb. Anel, ENR’nin En İyi Uluslararası Müteahhitleri arasında yer alıyor.

Anel Group, 30 yılı aşkın bir süredir, 13.000.000 m2 üzerinde 200’den fazla projenin 117.500.000 adam / saat ile elektrik ve mekanik taahhüt işlerini tamamlamıştır.

Grup’un Katar, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan’da şubeleri bulunmaktadır ve 4.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Çalışanların% 85’i yurt dışında çalışıyor. Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai, Abu Dabi) ve Türkiye’de devam eden projeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Anel Grup, elektrik ve mekanik müteahhitlik alanındaki ana faaliyet alanının yanı sıra, işletme ve bakım, orta ve alçak gerilim pano üretimi, yenilenebilir enerji, gemi elektrik ve elektronik sistemleri ve geri dönüşüm konularında da hizmet vermektedir.

Anel Grup İş Başvurusu

Anel Grup iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Anel Grup bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Anel Grup dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Elektrik Bakım Teknisyeni: Samsun, Ankara, Adana, Edirne, Hatay,  İzmir (Menderes-Torbalı), İstanbul(Anadolu Yakası) –  İstanbul (Avrupa Yakası), Diyarbakır gibi bir çok lokasyonlarımızda Elektrik Bakım Teknisyeni/Teknikeri arayışımız mevcuttur.

Genel Nitelikler:

 • Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve/veya Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,
 • Bakım faaliyetlerinde bulunmuş veya bakım arıza onarımında bulunabilecek min. 3 yıl tecrübeli,
 • Tercihen bina mekanik sistemleri, zayıf akım ve güç sistemleri konusunda tecrübeli,
 • Tercihen raporlama yapabilecek seviyede MS Office programları kullanabilen,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Askerlikle ilişiği olmayan.

Mekanik Bakım Teknisyeni: 

İstanbul (Avrupa-Asya), İzmir(Menderes-Torbalı) lokasyonları için Mekanik Bakım Teknisyenleri arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler:

 • Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Tesisat, İklimlendirme Soğutma bölümünden mezun olan,
 • Mekanik bina bakım teknikerliği konusunda min. 3 yıl tecrübesi olan,
 • Tercihen elektrik bakımı ve otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Raporlama yapabilecek düzeyde Ms Office programlarına hakim,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Askerlik ile ilişiği olmayan.
Ses ve Görüntü Teknisyeni
Elektrik Teknik Ressam

Anel Grup İş Başvuru Formu

Anel Grup iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Anel Grup üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir