Anadolu Hastaneleri Personel Alımı ve İş İlanları 2019

nadolu Hastaneleri Personel Alımı ve İş İlanlarıAnadolu Hastaneleri İş İlanları & Personel Alımları;

Anadolu Hastaneleri bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Anadolu Hastaneleri tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Anadolu Hastaneleri’nin temelleri Sayın Dr. Hayati Arkaz tarafından Avcılar’ın ilk özel kliniği olan Özel Anadolu Kliniği’nin 1988 yılında kurulması ile atılmıştır. 1991 yılında bünyesinde barındırdığı detaylı görüntüleme merkezi, bebek ve yetişkin yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler, doğumhaneler ve biyokimya laboratuvar hizmetleri ile faaliyetlerine başlamış olan Özel Avcılar Anadolu Hastanesi, Avcılar bölgesine yapılan ilk özel sermayeli sağlık yatırımı olmanın yanı sıra, Türkiye’nin ilk özel hastanelerinden biri olma sıfatıyla özel hastanecilik sektörüne öncülük etmiştir.

İlerleyen yıllarda hizmet ağı İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde kurulan hastaneler, poliklinikler ve diyaliz merkezleri ile genişletilmiş olan Anadolu Hastaneleri Silivri ,Çanakkale, Zonguldak Kdz.Ereğli  ve Çorlu’nun ilk tam teşekküllü özel hastanelerini faaliyete geçirerek sağlık alanında öncü yatırımlarına devam etmiş ve Türkiye’nin en eski ve köklü sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Anadolu Hastaneleri İş Başvurusu

Anadolu Hastaneleri iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Anadolu Hastaneleri bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Anadolu Hastaneleri dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi: Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  • Lise veya üniversitelerin Hemşirelik bölümü mezunu olmak,
  • Sağlık Bakanlığı onaylı Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği sertifikasına sahip olmak

Hastane Temizlik Elemanı:

  • Hastane temizlik hizmetlerinde deneyimli,
  • 40 yaşını aşmamış,
  • İlköğretim/ Lise mezunu
  • Temizlik kurallarını bilen,
  • Düzenli ve sistemli çalışan,
  • Kişisel bakım ve hİjyene önem veren
  • ERKEK eleman arayışımız bulunmaktadır.
Ebe
Muhasebe Elemanı
Paramedik

Anadolu Hastaneleri İş Başvuru Formu

Anadolu Hastaneleri iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Anadolu Hastaneleri üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir