Alya Market Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Alya Market Personel Alımı ve İş İlanları Alya Market İş İlanları & Personel Alımları;

Alya Market bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Alya Market tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

MİSYONUMUZ:

İnsanların yaşam kalitesini artıran, güvenilir, sağlıklı ve menşei belli süt ürünleri sunmak. Sahiplendiğimiz Toroslar kaynağını en verimli şekilde yönetip geliştirmek, sütün en iyi ve en doğal haline ulaşmanın bir ayrıcalık olmasının önüne geçerek, bu lezzet geleneğini tüm Türkiye’ye yaymak.

VİZYONUMUZ:

Süt sektöründe doğallığı ve güvenilirliği aynı çatı altında toplayan lider şirketler arasında yer almak. Doğal coğrafyaların korunması ve doğru değerlendirilmesi açısından sektöre ilham kaynağı olacak sorumluluklar üstlenmek. 2023 yılında, Türkiye’nin ve bölge ülkelerinin bulunduğu 500 milyon kişilik coğrafyada, en büyük süt ve süt ürünleri üreticisi olmak.

Alya Market İş Başvurusu

Alya Market iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Alya Market bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Alya Market dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Alya Marketçilik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

7 Mağazası ile Antalyanın değerli halkına En Kaliteli, En Hesaplı, En Güvenli, alışveriş merkezleri ile hizmet sunmaktadır. Büyüyen bir market zinciri olan alya marketçilik yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla alışveriş severlerin gözde marketlerinden birisidir. Şu an için eleman ihtiyacı olan alya marketçiliğe iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda verilen açık pozisyonlara başvurarak aranan personel olabilirsiniz. Aynı zamanda giriş seviyesinde başlayacağınız kariyer yolculuğunuz basamak basamak yükselerek Market Müdürüne kadar yükselebilir.

Market Görevlisi:

11 Mağazasıyla Antalya’mıza hizmet veren Kaliteli Hesaplı Alışveriş Merkezi ALYA da çalıştırılmak üzere;

  • Kasap, Şarküteri, Manav alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip
  • Müşteri odaklı,
  • İletişim becerileri kuvvetli,
  • Güler yüzlü ve dinamik,
  • Ekip çalışmasına yatkın
  • Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 2 yıl tecili bulunan

Market Görevlisi arıyoruz.

Alya Market İş Başvuru Formu

Alya Market iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Alya Market üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir