Akra Barut Hotel Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Akra Barut Hotel Personel Alımı ve İş İlanlarıAkra Barut Hotel İş İlanları & Personel Alımları;

Akra Barut Hotel bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. Akra Barut Hotel tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Akra , 108 Deluxe Şehir Manzara , 288 Deluxe Deniz Manzara, 18 Grand Deluxe Deniz Manzara, 18 Corner Deluxe Deniz Manzara , 36 Akdeniz Suit Deniz Manzara ve 3 Kral Dairesi olmak üzere toplam 471 odaya sahiptir.

2 büyük Balo salonu ve 15 toplantı salonu bulunmaktadır. En büyük salon 500 kişilik gala düzeni ve 700 kişilik tiyatro düzeni almaktadır. Salonlarımız halı zemin kaplıdır. Ücretsiz kapalı ve açık otopark ve vale servisi vardır. Salonların büyük bölümü deniz manzaralıdır. Black out perdeler , projeksiyon cihazı ve perde, vestiyer, wi-fi ve ses sitemi tüm salonlarda mevcuttur . Düğün , Toplantı, Gala Yemeği, Mezuniyet Töreni ve Partisi, Sergi, Fuarl, Kına Gecesi, Kongre, Nişan Töreni,Sünnet Düğünü ve Doğum günü organizasyonları için çok çeşitli menüler servis edilmektedir.

Akra Barut Hotel İş Başvurusu

Akra Barut Hotel iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki Akra Barut Hotel bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

Akra Barut Hotel dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Resepsiyonist:  Şirketin karar ve politikaları doğrultusunda, Ön Büro Departmanı’na bağlı olarak Resepsiyonist fonksiyonlarını yerine getirmek.

Genel Nitelikler:

Barut Hotels Grubu bünyesinde faaliyet göstermekte olan Akra Hotels’de görevlendirilmek üzere,

·       Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümünden mezun,
·         Almanca ve İngilizce diline hakim (üçüncü  dil tercih sebebidir),
·         Alanında benzer otellerde en az 3 yıl tecrübe sahibi,
·         MS Office uygulamalarına hakim,
·         Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
·         Güleryüzlü, pozitif, dış görünümüne özen gösteren ve problem çözme yetisine sahip,
·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği kalmamış, takım arkadaşları arıyoruz.

Genel Başvuru

Barut Hotels Grubu bünyesinde Muğla – Fethiye de 2019 yılı Mayıs ayında faaliyete geçecek olan The Residence Barut Fethiye otelimizde görevlendirilmek üzere;

Aşağıdaki departmanlar başta olmak kaydı ile personel arayışımız bulunmaktadır.

– Yiyecek & İçecek
– Ön Büro
– Mutfak
– Kat Hizmetleri
– Bahçe
– Teknik Servis
– Güvenlik / Cankurtaran

Genel Nitelikler

– Tercihen üniversitelerinin Turizm Otelcilik bölümü mezunu
– İngilizce dil bilgisine sahip
– İletişim gücü yüksek
– Güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın
– Bay / Bayan

Akra Barut Hotel İş Başvuru Formu

Akra Barut Hotel iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Akra Barut Hotel üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir