A101 Personel Alımı ve İş İlanları – Ağustos 2018

A101 Personel AlımıA101 İş İlanları & Personel Alımları;

A101 bünyesine dahil olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilir, mevcut personel alımlarına ilişkin ilanları aşağıda bulabilirsiniz. A101 tüm departmanları için personel alımları yapıyor. Açık pozisyonları ve başvuru aşamalarını yazının devamında görebilirsiniz.

Yeni Mağazacılık A.Ş veya kısaca A101, Türkiye’de indirim mağazacılığı pazarına 28 Mart 2008 tarihinde 121 mağaza ile giriş yapan perakende marketler zinciri. A101’e ait kamyonlar ile depolardan mağazalara sevkiyat yapılmaktadır. A101’in 81 ilde 6278 marketi bulunmaktadır.

A101 İş Başvurusu

A101 iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki adım mevcut. İlki A101 bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır.

A101 dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Mağaza Personeli

A101 mağaza personelleri hem kasa hem de reyon kontrolü ile ilgilenirler. Boşalan reyonların doldurulması ve yeni aktüel kataloglarının kasa yanına yerleştirilmesi gibi genel iç düzeni sağlarlar. Bir mağazada en az 3 kişi çalışılır ve bir döngü şeklinde kasa ve reyon şeklinde çalışma pozisyonları bulunur.

Depo Personeli

Mağazaya gelen yeni ürünlerin indirilmesi ve yerleştirilmesinden sorumludurlar. Ürünlerin stoklarını tutup merkeze bildirerek yeni ürünlerin gelmesini sağlarlar.

İş Zekası Analisti

Çalışma Saatleri;

Sabah: 09.00 Akşam: 21:00

A101 İş Başvuru Formu

A101 iş başvuru formunu yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan A101 üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız yok. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Online İş Başvurusu Linki; Resmi Başvuru Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir